Profil użytkownika
Hotel Tęczowy Młyn
Hotel Tęczowy Młyn
25-670 Kielce
Zakładowa 4
Świętokrzyskie
TECZOWY Hotel Tęczowy Młyn
O mnie

Niniejszym pragniemy przedstawić specjalną ofertę weselna przygotowana przez Hotel  „Tęczowy Młyn”.

W trosce o naszych  Gości przygotowaliśmy obfite menu w cenie 209zł/osobę. Zapewniamy znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz oryginalną aranżację wnętrz....

Barwne kompozycjekwiatowe na stołach, światło świec nadadzą przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, który pozostanie na długie lata w pamięci Gości. Proponujemy Państwu bardzo bogate menu. Naturalnie tak cena jak i skład menu jest możliwy do zmiany i negocjacji wg Państwa oczekiwań.

Decydując się na skorzystanie z naszej specjalnej oferty weselnej otrzymają Państwo gratis apartament dla Nowożeńców - specjalnie przygotowany na noc poślubną. Noclegi dla gości weselnych to koszt 100 za osobę w pokoju dwuosobowym. Uwzględniamy specjalne życzenia i preferencje młodej pary oraz ich Gości.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa aprobatą i będziemy mogli współpracować przy realizacji przyjęcia weselnego.

W przypadku dodatkowych pytań lub komentarzy pozostajemy do Państwa dyspozycji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszym Hotelu zapraszam na naszą stronę internetową www.teczowy.com

Hotel Tęczowy Młyn jest nowym i nowoczesnym hotelem 3-gwiazdkowym o standardzie 4-gwiazdkowym. Cały obiekt jest klimatyzowany a pokoje mają stały, bezpłatny dostęp do internetu.